REGENERACJA WTRYSKIWACZY I POMPOWTRYSKIWACZY

O firmie

Pracownia Diesel Serwis Małek to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, które pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy renomowanym i cenionym wśród Klientów serwisem. Od 20 lat dbamy o to, by jak najsumienniej spełniać wciąż rosnące wymagania naszych Klientów. Prężnie rozwijający się rynek nakłania nas do wprowadzania coraz to nowszych udoskonaleń w dziedzinie naprawy wtryskiwaczy, a co za tym idzie – do bezustannego podwyższania standardu świadczonych usług, która to działalność pozwala naszej firmie poszczycić się ugruntowaną pozycją wśród zakładów w swojej branży.
.
Wśród innych firm wyróżnia nas: precyzja, ogromna wiedza, zdobyte umiejętności, wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do osób korzystających z naszych usług oraz szybkość wykonywania zleceń. Cieszymy się zaufaniem Klientów, co stawia nam za zadanie całkowicie spełniać ich oczekiwania.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie regeneracji, naprawy, czyszczenia, testowania, uszczelniania oraz kalibracji wtryskiwaczy Common Rail, Lucas, Denso, Zexel, Delphi, wtryskiwaczy mechanicznych - 1 i 2 sprężynowych w samochodach osobowych, dostawczych wyposażonych w silniki TDCI, CDI, HDI, DCI, TDI, JTD, CDTi, i-CTDi, CTDi, CRDi, D-4D, CiTD, CRD, pompowtryskiwaczy  z grupy VW, Skoda, Audi oraz naprawy pomp wtryskowych.


Pragniemy także podkreślić, że posługujemy się wyłącznie specjalistycznym i licencjonowanym sprzętem. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są regenerowane zgodnie z technologią ich naprawy, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części zamiennych firmy Bosch i Delphi.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymują Państwo najwyższą jakość usług, poświadczoną roczną gwarancją na wszystkie wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy wtryskowe.

Jesteśmy pewni, że nasza pracownia wykona wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Państwa oczekiwania.
Copyright Diesel Serwis Malek 2017.